Online: Zaprogramuj swoją karierę w Axxiome Health | 31.05.2021

Uwaga! Zmiana terminu webinaru. Nowy termin: 31 maja (poniedziałek), godz. 12:00 – 13:00

Serdecznie zapraszamy na webinarium prowadzone przez specjalistów z Axxiome Health!

Axxiome Health od 2007r. jest ekspertem IT w sektorze opieki zdrowotnej, ubezpieczeniach i przemyśle. Tworzy dedykowane rozwiązania IT, optymalizuje procesy i dba o bezpieczeństwo danych. Firma ma 20 lat doświadczenia w branży. W tym czasie stworzyli m.in. największy system IT w sektorze opieki zdrowotnej w Niemczech. Firma zajmuje się implementacją rozwiązań IT w oparciu o systemy SAP, oraz wykorzystując technologie mobile, Java i webowe. Axxiome Health ma biura w Niemczech i w Polsce (Wrocław, Opole). Należy do ConVista Holding oraz grupy Axxiome i zatrudnia ponad 100 ekspertów.

Prowadzący:

Spotkanie poprowadzą Michał Fadrowski (ABAP Trainee)  oraz Krzysztof Ochmann (Solution Architect). Opowiedzą o firmie i przedstawią przykładowe projekty systemów webowych/mobilnych, realizowanych w firmie.

Michał – Student Informatyki III roku na Politechnice Wrocławskiej. Dawniej pasjonat technologii webowych, a od roku fan SAP. SAP poznałem w Axxiome, gdzie do dzisiaj pracuję przy jako Application Support. W wolnym czasie grywam ze znajomymi w wszelkie gry planszowe oraz amatorsko zajmuję się fotografią analogową.

Krzysztof – Zajmuję się architekturą oraz implementacją aplikacji na urządzenia mobilne. Poszukuję kolegów do dalszego rozwoju aplikacji. 😊

Dodatkowo zostaną zaprezentowane wymagania, zadania i warunki stażu w Axxiome Health.

Zapraszamy studentów kierunku informatyka, szczególnie władających językiem niemieckim!

Szkolenie prowadzone online.

Uczestnicy szkolenia otrzymają link na adres e-mail podany przy rejestracji.

ZMIANA TERMINU WEBINARU! NOWY TERMIN:

31 maja 2021, godz. 12:00 – 13:00