ZUS Oddział w Opolu przyjmie uczniów/studentów/absolwentów na płatny staż absolwencki

Podejmij staż w jednej z największych instytucji finansowych w Polsce, która realizuje zadania ważne z punktu widzenia polityki państwa i zatrudnia fachowców w różnorodnych dziedzinach. W trakcie trwania stażu możesz zdobyć nowe umiejętności zawodowe oraz wiedzę specjalistyczną z różnych obszarów, których dotyczy działalność.

W zamian otrzymasz:

• doświadczenie w pracy w jednej z największych instytucji finansowych w Polsce, posiadającej jednostki w całej Polsce, realizującej zadania ważne z punktu widzenia polityki państwa zatrudniającej fachowców w różnorodnych dziedzinach,
  • świadczenie pieniężne,
  • możliwość uczenia się bezpośrednio od doświadczonego mentora oraz zespołu pracowników,
  • zaświadczenie o odbyciu stażu absolwenckiego, w którym znajduje się informacja o wykonywanych czynnościach, umiejętnościach nabytych w czasie odbywania stażu, opinia o stażyście.

Warunki pracy:

• spełniają warunki określone wymogami bhp,
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
  • konieczność poruszania się po całym obiekcie.

ZUS jest miejscem przyjaznym dla osób z niepełnosprawnościami. Stwarza niepełnosprawnym stażystom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby.
Zakład Ubezpieczeń Społecznych zachęca do składania ofert osobom z niepełnosprawnościami.

• Więcej informacji o stażach oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj