fbpx

O Giełdzie Pracy Uniwersytetu Opolskiego


Giełda Pracy Uniwersytetu Opolskiego to cykliczne wydarzenie, które wiosną każdego roku organizuje Akademickie Centrum Karier. Jeden dzień targów przepełniony ofertami pracy, praktyk i staży, szkoleniami, inspirującymi prelekcjami i networkingiem, dzięki któremu studenci i pracodawcy mają okazję wymienić się oczekiwaniami, doświadczeniami i zmierzyć się z wyzwaniami stawianymi przez rynek pracy.

Giełda Pracy jest niepowtarzalną okazją dla Pracodawców, do poznania potencjalnych pracowników z wykształceniem akademickim, a dla Studentów to możliwość zapoznania się z wymaganiami jakie stawia rynek pracy i nawiązaniu pierwszych (i kolejnych) współprac, które przenoszą się poza mury Uniwersytetu Opolskiego i skutkują zatrudnieniem.

Logo

Jeśli jesteś Pracodawcą zainteresowanym pozyskaniem kadry wśród studentów Uniwersytetu Opolskiego, poznaniem oczekiwań względem pierwszej pracy podejmowanej na studiach czy rekrutowaniem doświadczonych, odważnych i ciekawych świata ludzi – to najlepsza okazja żeby powiększyć swój zespół w pracy.

Studencie – jeśli szukasz odpowiedzialnych, doświadczonych pracodawców, którzy swoją wiedzą ekspercką chcą dzielić się z kolejnymi pokoleniami, chcesz poznać oczekiwania jakie stawia przed Tobą rynek pracy, przyjrzeć się z bliska jak wygląda proces rekrutacyjny i jak się do niego odpowiednio przygotować – dołącz do wydarzenia!

Giełda Pracy Uniwersytetu Opolskiego

Lokalizacja wydarzenia stacjonarnego:

Uniwersytet Opolski, Budynek Główny
ul. Oleska 48, hol I piętro
45-052 Opole

Część I - targi pracy

Część II - debata IX Giełdy Pracy

Szkolenia IX Giełdy Pracy