fbpx

Serwis biurokarier.edu.pl – baza ofert i CV dla studenta


Czym jest serwis biurokarier.edu.pl ?


Serwis biurokarier.edu.pl to platforma z ofertami pracy, praktyk i staży oraz możliwością przygotowania własnego profilu osobowego czy korzystania z kreatora CV. System ten dopasowuje oferty z serwisu do umiejętności i kwalifikacji kandydata, przez co zainteresowani otrzymują powiadomienia o ofertach najbardziej zbliżonych do swoich wymagań i kompetencji.

Kto może zarejestrować się w serwisie?


Serwis jest skierowany do studentów i absolwentów Uniwersytetu Opolskiego, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie, Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

FAQ i instrukcja korzystania z serwisu


Informacje na temat funkcjonowania serwisu znajdziesz w instrukcji.

FAQ – przewodnik dla studentów i absolwentów.

Utwórz konto w serwisie!


Przebieg rejestracji został opisany poniżej. Wypełnij formularz online i dostarcz go do nas.

Student

Jestem studentem Uniwersytetu Opolskiego

Absolwent

Jestem absolwentem Uniwersytetu Opolskiego

Porada: Użytkowanie serwisu warto rozpocząć od uzupełnienia swojego profilu zawodowego. Możesz w tym celu wykorzystać zawartość Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studiów (USOS). Pozwoli to wzbogacić profil o wybrane informacje na temat przebiegu studiów, np. ukończone przedmioty, kursy, czy tytuł pracy dyplomowej. Opcja ta jest dostępna wyłącznie dla osób, które rozpoczęły studia nie wcześniej niż w 2004 roku.