fbpx

Co zyskasz korzystając z doradztwa zawodowego?

Jakie są Twoje najsilniejsze strony i umiejętności? Jaki masz cel zawodowy? Jakie zdobyłeś/aś dotychczas doświadczenie zawodowe? Czym sugerowałeś/aś się wybierając kierunek studiów? Co najbardziej Cię motywuje? Do czego dążysz w życiu? Jaka praca sprawia Ci największą przyjemność?

To tylko kilka pytań, które poruszone zostaną podczas indywidualnych spotkań z doradcą zawodowym. To nic złego, gdy jeszcze do końca nie wiesz, jak odpowiedzieć na zadane wyżej pytania.
Właśnie teraz jest idealny moment na to, żeby zastanowić się nad swoją ścieżką kariery. Poznanie swoich celów wymaga czasu, więc jest procesem długotrwałym.

Co możesz zyskać zapisując się na spotkanie z doradcą zawodowym?

Poznasz swoje mocne zasoby
Doradca zawodowy nie podejmie za Ciebie decyzji, natomiast pomoże Ci odkryć Twój potencjał. Dzięki przeanalizowaniu dotychczasowych sukcesów, wyborów zawodowych dostrzeżesz swoje mocne strony, umiejętności oraz oczekiwania.

Poprawisz dokumenty aplikacyjne
Poprawisz błędy, dostosujesz CV do konkretnej oferty pracy,dowiesz się, jak uatrakcyjnić dokument,a także będziesz miał/a możliwość zadania pytań, które Cię nurtują. Podczas spotkania uzyskasz praktyczną wiedzę dotyczącą tworzenia dokumentów aplikacyjnych.

Dowiesz się o ofertach pracy
Dowiesz się, jak skutecznie szukać pracy oraz jakie oferty dotyczące Twojej branży są dostępne. Nasz doradca zawodowy chętnie z Tobą porozmawia i wskaże Ci różne możliwości znalezienia zatrudnienia.

Dowiesz się, jak przygotować się na spotkanie z pracodawcą
Poznasz nie tylko oczekiwania pracodawców, ale także uzyskasz informację, jak skutecznie przygotować się na spotkanie z rekruterem. Przeanalizujesz najczęściej pojawiające się pytania oraz dowiesz się o najpopularniejszych błędach pojawiających się podczas procesów rekrutacyjnych.

Poznasz swoje szanse zawodowe
Porozmawiasz na temat możliwej ścieżki kariery, dowiesz się, jakie masz możliwości podjęcia zatrudnienia po ukończeniu studiów oraz dowiesz się, czy istotne będzie uzupełnienie kwalifikacji zawodowych.

Weźmiesz udział w symulacji rozmowy kwalifikacyjnej
Proces rekrutacyjny jest jednym z bardziej stresujących momentów w karierze zawodowej. Podczas symulacji rozmowy kwalifikacyjnej dowiesz się, jak przygotować się do spotkania (co powinieneś zabrać, czego należy unikać, jak osiągnąć sukces zawodowy).
Przećwiczysz także swoją rozmowę, a na koniec – otrzymasz informację zwrotną, dzięki czemu dowiesz się, jakich błędów nie popełniać w przyszłości.

Zdobędziesz informację na temat obecnej sytuacji na rynku pracy
Dowiesz się o poszukiwanych kompetencjach oraz zawodach przyszłości. Dzięki temu odkryjesz, w jakie obszary powinieneś zainwestować oraz jakie masz inne możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego.

Spotkanie z doradcą zawodowym to idealny moment na poznanie także swoich słabości.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak pracować nad swoimi wadami oraz jak małymi krokami wyeliminować je z życia – zapisz się na spotkanie.
Uświadomienie sobie luk kompetencyjnych jest pierwszym krokiem w procesie rozwoju zawodowego.

Chcesz porozmawiać z doradcą zawodowym? Podaj obszar spotkania i wypełnij formularz