Szanowni Państwo,

jest nam bardzo miło, że Akademickie Centrum Karier może ponownie zaprosić Państwa do udziału w IX edycji Giełdy Pracy Uniwersytetu Opolskiego. Organizacja Giełdy Pracy na stałe wpisała się w harmonogram działań naszej jednostki,  a każda kolejna edycja cieszy się większym zainteresowaniem.

Co roku organizując to wydarzenie staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom uczestników – studentów i absolwentów oraz Państwa – Wystawców. Giełda Pracy to miejsce gdzie uczestnicy mogą spotkać pracowników prężnie rozwijających się firm, zapoznać z ofertami pracy i wymaganiami w procesie rekrutacyjnym, a Państwo – Wystawcy zorientować się w możliwościach i umiejętnościach potencjalnych kandydatów aplikujących na wybrane stanowiska oraz nawiązać kontakt i współpracę z pracownikami Uniwersytetu Opolskiego.

Tegoroczna IX Giełda Pracy zorganizowana zostanie w poszerzonej formule.
Podzielona zostanie na II części: od godziny 10:00 do 13:00 odbywać się będą targi pracy – prezentacje firm, szkolenia
i warsztaty dla studentów, natomiast w godzinach popołudniowych, od 15:00 do 17:00 zapraszamy do udziału w panelu dyskusyjnym pn. Brak znajomości języka polskiego w biznesie – kompetencje i zatrudnienie studentów  międzynarodowych, a zapotrzebowanie opolskich inwestorów.

Mamy nadzieję, że w tym dniu będą Państwo z nami! W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu.

Zespół Akademickiego Centrum Karier

Uniwersytet Opolski

VIII EDYCJA GIEŁDY PRACY

VII EDYCJA GIEŁDY PRACY