fbpx

III edycja Sports Startup Project – zapisy tylko do 21.02!

Trzecia edycja konkursu Sports StartUp Project zbliża się wielkimi krokami. Sports StartUp Project to pierwszy w Polsce projekt skierowany do osób i firm działających w branży sportowej, charakteryzujących się wysokim stopniem innowacyjności. Rozstrzygnięcie Sports StartUp Project odbędzie się 22.03.2018 r. podczas Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ.

Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej innowacyjnych projektów z branży biznesu sportowego i rozwój polskich firm, które dzięki swym rozwiązaniom mogą odegrać znaczącą rolę nie tylko na rynku polskim, ale i międzynarodowym. Idealnym przykładem może być zeszłoroczny zwycięzca – firma Accredito.com, która została stworzona, aby usprawnić funkcjonowanie biur prasowych organizacji, klubów sportowych i firm, przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego komfortu działania dla przedstawicieli mediów. Sukces oraz innowacyjność polskiego StartUp’u zostały dostrzeżone nie tylko na polskim rynku, ale i na całym świecie. Accredito.com obsługuje biura prasowe takich organizacji sportowych jak Ekstraklasa, PGNiG Superliga, KSW, ESL czy Lech Poznań i Legia Warszawa.

Zwycięzcy Sports StartUp Project otrzymają pakiet nagród, który pozwoli na rozwijanie ich kompetencji i umiejętności, a tym samym prezentowanych projektów. Prócz wparcia merytorycznego, zwycięski projekt otrzyma także nagrodę finansową.

Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja poprzez wysłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego na adres mailowy wskazany przez Organizatora. Zgłoszenia podlegają następnie weryfikacji jury i podczas tego etapu wybierane są trzy finałowe projekty, które zostaną zaprezentowane przed gronem ekspertów z branży biznesu sportowego.

Szczegóły dotyczące Sports StartUp Project znajdują się na stronie http://www.sportbizforum.com/pl/sports-startup-project