fbpx

“Losy absolwentek kierunków ekonomicznych w Polsce” – badanie absolwentów lat 2014-2016

Szanowni Państwo

W imieniu zespołu badawczego ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, prowadzącego badania dotyczące losów absolwentek i absolwentów kierunków ekonomicznych w latach 2014-2016, zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety zamieszczonej pod załączonym linkiem: http://absolwenci.badanie.net/.

Celem badania jest zebranie danych oraz opinii na temat losów absolwentek i absolwentów studiów ekonomicznych II stopnia z lat 2014-2016, a także poznanie opinii o ukończonym programie, oczekiwaniom absolwentów oraz ich kariery zawodowej.

Przekazane informacje, opinie i komentarze pomogą badaczom bliżej poznać i lepiej zrozumieć związki zachodzące między treściami programu kształcenia, procesem studiowania, efektami kształcenia, wejściem na rynek pracy oraz przebiegiem i rezultatami kariery zawodowej, a także związki pomiędzy sytuacją ekonomiczną a rodzinną. Wyniki badania stanowić będą cenne źródło wniosków towarzyszących ocenie dydaktyki, warunków studiowania i pracy absolwentek oraz absolwentów kierunków ekonomicznych.

Mamy nadzieję, że nasza prośba o uczestnictwo w badaniach spotka się z Pani/Pana zrozumieniem i życzliwym przyjęciem. Ankieta jest anonimowa, a wszystkie jednostkowe odpowiedzi traktowane są jako materiał o charakterze poufnym. Wyniki badania będą prezentowane wyłącznie w postaci zbiorczych zestawień i wniosków o charakterze ogólnym. Wypełnienie ankiety zajmie około 15 minut.

Ankieta jest dostępna pod linkiem: http://absolwenci.badanie.net/