fbpx

Agencja pracy LSJ HR Group

Specjalista ds. Administracji z językiem obcym

Nazwa firmy: LSJ HR Group
Profil firmy: Agencja pracy
Stanowisko: Specjalista ds. Administracji z językiem obcym
Miejsce pracy: Szczecin
Kontakt: experts@lsj.pl  telefon: 508 117 211
ABSOLWENT Tytuł      magister;                  licencjat;                  inżynier;
Kierunek studiów:

Wymagania wobec kandydatów:
  • Bardzo dobra znajomość języka obcego (min. B2) (angielski/ niemiecki/ francuski/ portugalski/ włoski)
  • umiejętność pracy w zespole oraz wielozadaniowość
Zakres obowiązków:
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • konkurencyjny pakiet socjalny – kartę sportową, kartę żywieniową, ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • miejsce pracy w nowoczesnym, komfortowym budynku
  • możliwość awansu i kariery dla najlepszych
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV ze zdjęciem,
Ilość etatów: 1

Termin ważności oferty:  –