fbpx

e-direct sp. z o.o.

Specjalista ds. marketingu internetowego

Nazwa firmy: e-direct sp. z o.o.
Profil firmy: Programowanie pod zamówienie klienta, serwisy www, sklepy internetowe, platforma aukcyjna
Stanowisko: Specjalista ds. marketingu internetowego
Miejsce pracy: Opole
Kontakt: Mail: rekrutacje@e-direct.pl

Poszukuję:

Tryb studiów:    dzienne;                 zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów: Informatyka, Dziennikarstwo, Edukacja, Zarządzania, filologia polska
Tytuł      magister;                 licencjat;                 inżynier;
Wymagania wobec kandydatów:
  • doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu serwisem WWW,
  • doświadczenie w tworzeniu strategii e-marketingowych i brief’ów,
  • doświadczenie z zakresu SEO i SEM,
  • wiedza dotycząca trendów rozwoju Internetu i możliwości jego wykorzystania,
  • doświadczenie w planowaniu mediów, organizacji i przeprowadzaniu kampanii internetowych,
  • portfolio zrealizowanych projektów potwierdzone referencjami,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • kreatywność i zaangażowanie.
Zakres obowiązków: Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało efektywne wykorzystanie Internetu dla wsparcia sprzedaży produktów i usług.

  • planowanie i realizacja kampanii marketingowych w Internecie,
  • tworzenie i zarządzanie serwisem WWW,
  • zapewnienie stałej obecności w sieci ,
  • współpraca z portalami i vortalami,
  • redakcja tekstów w serwisie WWW,
  • planowanie i realizacja działań e-marketingowych,
  • prowadzenie marketingu w wyszukiwarkach internetowych
Oferowane warunki zatrudnienia: • umowę o pracę,

• praca w siedzibie firmy,

• możliwość podnoszenia kwalifikacji,

• atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: • CV,

• list motywacyjny,

• ewentualne referencje,

• zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez e‐direct Sp. z o.o. dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dania 29.08.97r. o ochronie danych osobowych.

Termin ważności oferty: 14 dni