fbpx

Merkury Market Sp. z o.o. Sp.k.

Specjalista ds. administracyjnych z językiem czeskim

Nazwa firmy: Merkury Market Sp. z o.o. Sp.k.
Profil firmy: Handlowa
Stanowisko: Specjalista ds. administracyjnych z językiem czeskim
Miejsce pracy: Krosno, woj. podkarpackie
Kontakt: praca@merkurymarket.pl, tel: 667-663-236
Tryb studiów:    dzienne;                 zaoczne;                 wieczorowe;
Kierunek studiów: dowolny

STUDENT/ ABSOLWENT
Tytuł      magister;                  licencjat;                 inżynier;

Wymagania wobec kandydatów: ·      Biegła znajomość języka czeskiego

·      Wysoka komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne

·      Motywacja i zaangażowanie

Zakres obowiązków: ·      Kontakt z oddziałami firmy zlokalizowanymi na terenie Czech

·      Przygotowywanie zleconej dokumentacji w języku czeskim

·      Administracja i praca z wewnętrznym systemem

Oferowane warunki zatrudnienia: ·      Stabilne oraz atrakcyjne warunki współpracy

·      System szkoleń

·      Pracę w polskiej firmie, która daje możliwość rozwoju na rynkach międzynarodowych

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Ilość etatów: 2

Termin ważności oferty:  –