fbpx

Wirtualny Przystanek Kariera obędzie się 14 – 18 października br. w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych

PAŹDZIERNIK  to miesiąc, w którym od kilku lat odbywa się w Opolu impreza rekrutacyjna pod nazwą PRZYSTANEK KARIERA.

W tym roku, po raz pierwszy, w całości przenosimy ją w wirtualną przestrzeń jako WIRTUALNY PRZYSTANEK KARIERA na specjalnej platformie Web Expo będącej efektem zrealizowanego projektu w ramach Funduszy Unijnych za pośrednictwem Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki.

  • WIĘKSZY ZASIĘG,
  • NIŻSZE KOSZTY,
  • EKOLOGIA (na targi nie trzeba dojeżdżać – można na nie wejść, nie wychodząc z domu; ulotki firmowej nie trzeba drukować – można ją pobrać online)

to główne zalety WIRTUALNYCH TARGÓW  – popularnych już między innymi w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Francji czy w Emiratach Arabskich.

Mamy nadzieję, że ta formuła spodoba się również polskim pracodawcom i pracownikom.

Wirtualny Przystanek Kariera  trwać będzie od 14 do 18 października, swoim zasięgiem obejmie województwo opolskie, śląskie i dolnośląskie. Z zaproszeniem na targi dotrzemy również do Polonii  w Wielkiej Brytanii i Holandii.

Wirtualny Przystanek Kariera obędzie się w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych.

 

 

Więcej informacji na plakatach, ulotkach, na www.przystanekkariera.com.pl oraz na profilu FB. Plakat do pobrania: tutaj.