fbpx

Zdobędą pracę w korporacji na scenie opolskiego amfiteatru! Rekrutacja do Capgemini trwa!

UWAGA ZMIANA TERMINU SPOTKANIA:

Spotkanie „Taste your career with Capgemini” odbędzie się 6 października na opolskim rynku

Znają niemiecki, holenderski lub angielski. 3 października wyjdą na scenę opolskiego amfiteatru i zaprezentują swoje umiejętności. Ich występowi będzie towarzyszyć lunch z zespołem pracowników firmy. Najlepsi otrzymają niezwykłą nagrodę – propozycję pracy w Capgemini Polska. Tak w skrócie będzie wyglądać niecodzienny projekt rekrutacyjny pod hasłem „Taste your career with Capgemini”.

Capgemini, firma obecna w ponad 40 krajach i zatrudniająca 140 tysięcy pracowników, znana jest z usług konsultingowych, informatycznych i outsourcingu.  W Polsce funkcjonuje 6 oddziałów, w tym jeden w Opolu.

Opolski oddział firmy organizuje niecodzienną akcję rekrutacyjną Taste your career with Capgeminina scenie amfiteatru. – To kolejna odsłona naszej kampanii rekrutacyjnej. Wyróżnia ją przede wszystkim miejsce rozmowy o pracę i atmosfera jej towarzysząca. Spotkamy się tam, gdzie zazwyczaj prezentują się gwiazdy polskiej estrady i w przyjaznej atmosferze porozmawiamy o wspólnej przyszłości. Na koniec rozmowy zjemy wspólnie lunch – opowiada Angelika Gawlik-Gajda – z zespołu Employer Branding z Capgemini Polska.

 

Aby móc uczestniczyć w tej niezwykłej rekrutacji, należy przesłać swoje CV na adres angelika.gawlik-galda@capgemini.com, w temacie wpisując hasło akcji Kariera w CapGemini.

W tej chwili rekrutujemy osoby, które znają języki niemiecki, holenderski lub angielski, na stanowiska IT i techniczne. Spotkanie rekrutacyjne na scenie amfiteatru odbędzie się 3 października, natomiast na zgłoszenia kandydatów czekamy do 29 września – dodaje Gawlik-Gajda.

Rozmowy kwalifikacyjne w ramach akcji Taste your career with Capgemini odbyły się już w nietypowych miejscach w Katowicach. Kandydaci do pracy w Capgemini zjedli rekrutacyjne lunche na dachu Teatru Śląskiego oraz na poddaszu Filharmonii Śląskiej. – Teraz czas na mieszkańców regionu opolskiego. Niektórzy z nich zejdą ze sceny z dużą szansą na współpracę z naszą firmą, natomiast każdy, kto weźmie udział w spotkaniu, wyjdzie z doświadczeniem najbardziej nietypowej rozmowy kwalifikacyjnej oraz… pełnym żołądkiem po pysznym lunchu –  śmieje się Gawlik-Gajda.

 UWAGA ZMIANA TERMINU SPOTKANIA:

Spotkanie „Taste your career with Capgemini” odbędzie się 6 października na opolskim rynku