Zaproszenie do społeczności studenckiej na bezpłatną konferencję online MASTERS&ROBOTS YOUTH!

Zapraszamy do udziału w wyjątkowej, bezpłatnej konferencji online Masters&Robots Youth, która odbędzie się 25 października 2024 r. online. To wydarzenie zostało stworzone z myślą o młodych ludziach, którzy chcą zrozumieć, jakie umiejętności i kompetencje będą kluczowe na rynku pracy przyszłości.

Dlaczego warto wziąć udział?

Rynek pracy zmienia się w zawrotnym tempie, a nowe technologie kształtują zapotrzebowanie na umiejętności, o których do tej pory nie myśleliśmy. Konferencja Masters&Robots Youth to przestrzeń, gdzie dowiesz się jakie kompetencje rozwijać, aby odnaleźć się w zawodach przyszłości – od pracy z nowymi technologiami, przez sztuczną inteligencję, po zmieniającą świat cyfrową transformację.

O czym opowiedzą prelegentki i prelegenci?

Podczas konferencji spotkasz Jowitę Michalską, założycielkę Digital University, która opowie jak młodzi ludzie mogą już teraz przygotować się do nadchodzących zmian na rynku pracy i dlaczego cyfrowe kompetencje są dziś absolutnie kluczowe.

Martyna Łuszczek, młoda innowatorka z listy „25 under 25”, podzieli się swoją historią, pokazując, jak kreatywność i innowacyjne podejście otwierają drzwi do zawodów, które jeszcze kilka lat temu nie istniały.

Z kolei Supreet Singh Manchanda, innowator z Doliny Krzemowej, opowie o technologicznych trendach, które zmienią oblicze pracy w nadchodzących dekadach i podpowie jak stawiać pierwsze kroki w zawodach opartych na innowacjach.

Dla kogo jest to wydarzenie?

Dla wszystkich młodych osób, które stoją przed wyborem kierunku studiów lub kariery i chcą dowiedzieć się:

• Jakie kompetencje rozwijać, by przygotować się na wyzwania przyszłości?
  • Jakie zawody będą odgrywać kluczową rolę w erze cyfrowej?
  • W jaki sposób technologie takie jak AI, VR czy blockchain mogą kształtować przyszłe ścieżki kariery?

Każdy uczestnik i każda uczestniczka otrzyma certyfikat oraz dostęp do nagrań z konferencji. Wystąpienia będą tłumaczone symultanicznie.

Jak się zarejestrować?

Rejestracja jest szybka i prosta! Wystarczy kliknąć w poniższy link, wypełnić krótki formularz i dołączyć do wydarzenia: Zarejestruj się tutaj

Zapraszamy całą społeczność akademicką – studentki, studentów oraz wykładowczynie i wykładowców! Przygotuj się na przyszłość, poznaj nowe możliwości i odkryj jakie kompetencje otworzą przed Tobą drzwi do kariery w nowoczesnym świecie!

Organizator konferencji – Fundacja Digital University  jest organizacją non-profit, której misją jest wyrównywanie szans i edukacja w zakresie nowych technologii oraz kompetencji przyszłości. Naszym celem jest przygotowanie dzieci, młodzieży i dorosłych do wyzwań szybko zmieniającego się świata. Masters&Robots Youth jest częścią konferencji Masters&Robots organizowanej przez Digital University.