Gra o Karierę: Efektywna komunikacja oraz jej wpływ na długość życia i poczucie szczęścia | 6.03.2023, godz. 11:00

O czym porozmawiamy ?
O zaufaniu, umiejętności słuchania, o tym jak skutecznie zadawać pytania, jak być sobą i budować zdrowe relacje, które maja wpływ na długość życia i poczucie szczęścia (na bazie najdłuższych badań o szczęściu Uniwersytetu Harvarda i Uniwersytetu Gallupa).

Szkolenie pomoże Ci:
– zrozumieć jak lepiej nawiązywać kontakt z ludźmi,
– dowidzieć się więcej o budowaniu zdrowych relacji,
– poznać nowych ludzi w trakcie szkolenia (strefa networkingu),
– a także: otrzymasz praktyczne narzędzia, które pomogą Ci lepiej się komunikować

Prowadząca: Halyna Hudyma, Coach PCC ICF

“Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie” to ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP.

W ramach projektu, Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem “Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie” dla studentów z całego kraju. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 6-10 marca 2023.

Oferta wszystkich dostępnych wydarzeń: https://graokariere.usz.edu.pl/wydarzenia-2023/

Uniwersytet Opolski, szkolenie online: MS Teams.
Link do szkolenia zostanie wysłany po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

6 marca 2023, godz. 11:00-11:50