IAC: Mot nord – w kierunku północy | 20.04.2021

Wszystkich zainteresowanych Skandynawią zapraszamy na podróż po Norwegii. Podróż nietypową, gdyż obiektem zwiedzania tym razem nie będą słynne, norweskie fiordy. Prowadząca przeprowadzi Was przez zdobyte doświadczenia związane ze stawianiem pierwszych kroków w tym pięknym kraju.
Dowiecie się m.in.:

• jakie warunki należy spełniać, aby otrzymać tymczasowy, a następnie stały numer personalny?
  • gdzie należy się zwrócić, aby otrzymać uznanie wykształcenia wyższego?

W trakcie spotkania zapoznacie się z nazwami kilku organizacji wspierających finansowo projekty kulturalne i artystyczne. Wszystkie poruszane kwestie będą stanowiły przydatne kompendium wiedzy dla tych, którzy swoją przyszłość zawodową wiążą z Norwegią.

Prowadząca: Karolina Lisik
Absolwentka kierunku Projektowanie graficzne i nowe media na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Założycielka fundacji Interarts promującej modę eco-friendly. Na co dzień mieszka w Norwegii, gdzie pracuje projektowo nad różnego rodzaju przedsięwzięciami artystycznymi, a także współpracuje z przedszkolami, jako opiekunka. Ukończyła Krakowską Szkołę Artystyczną na kierunku aktorstwo oraz Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nysie na kierunku konserwacja i restauracja zabytków. Od 2020 roku studentka arteterapii w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Szkolenie prowadzone online.
Uczestnicy szkolenia otrzymają link na adres e-mail podany przy rejestracji.

20 kwietnia, godz. 17.00