„Jak stworzyć CV do branży farmaceutycznej?” Dowiesz się w trakcie webinaru 22 lipca

Kariera w Farmacji zaprasza na bezpłatny webinar „Jak stworzyć CV do branży farmaceutycznej”. Podczas spotkania omówimy, jak przygotować profesjonalne CV skierowane do firm farmaceutycznych. Webinar odbędzie się 22 lipca o godzinie 20:00.

Czego dowiesz się z webinaru?

• Jakie elementy powinno zawierać idealne CV.
  • Jak przedstawić swoje doświadczenie i umiejętności, aby były atrakcyjne dla pracodawców.
  • Jakie błędy unikać podczas pisania CV.
  • Jak dostosować CV do konkretnych ofert pracy w branży farmaceutycznej.

Prelegent

Temat tworzenie CV do branży farmaceutycznej przybliży mgr farm. Justyna Uman-Ntuk – Dyrektor zarządzająca Solutio Medica. Prowadzi szkolenia, webinary na temat rozwoju kariery w branży farmaceutycznej, w tym na temat obecności na LinkedIn. Posiada doświadczenie w prowadzeniu warsztatów jako trener International Pharmaceutical Students Federation, prowadziła liczne szkolenia w Polsce i za granicą dla studentów farmacji.

Rejestracja

Rejestracji na webinar możesz dokonać tutaj: https://karierawfarmacji.pl/webinar/