Online: Rekrutacja zdalna – poznaj triki i zaskocz rekrutera w dniu Giełdy Pracy Online! | Zmiana terminu szkolenia

Szkolenie zostało przeniesione na inny termin. Szczegółowe informacje wkrótce.

Rozpocznij 2021 rok zawodowo!
Czy wiesz, że 20 stycznia 2021 roku organizujemy Giełdę Pracy Online?! Podczas tego wydarzenia masz szansę na wzięcie udziału w webinarach, spotkanie się z pracodawcami, poznanie profili firm, zapoznanie się z ofertami pracy i co najważniejsze – wysłanie swojej aplikacji!

Koniecznie przygotuj się do tego wydarzenia razem z Nami i zachwyć rekrutera!

Na szkoleniu:

• dowiesz się, jakich błędów nie popełniać podczas rozmowy online?,
  • opowiemy o najczęstszych błędach pojawiających się w dokumentach aplikacyjnych,
  • wskażemy o czym w żadnym wypadku nie możesz zapomnieć biorąc udział w Giełdzie Pracy Online!,
  • przekażemy Ci wstępny harmonogram wydarzenia!,
  • zwrócimy uwagę na to, jak prawidłowo aplikować oraz na co zwrócić uwagę wysyłając e-mail do rekrutera.

Tego dnia musisz być z nami! Koniecznie sprawdź, jakie wskazówki dla Ciebie przygotowaliśmy.

Szkolenie prowadzone online.
Uczestnicy szkolenia otrzymają link na adres e-mail podany przy rejestracji.

Szkolenie zostało przeniesione na inny termin.
Szczegóły wkrótce.