Online: Zawód prawnik. Obecna sytuacja i perspektywy | Zmiana terminu szkolenia

Szkolenie zostało przeniesione na inny termin. Szczegółowe informacje wkrótce.

W ramach webinarium uczestnik dowie się jakie mamy w Polsce zawody prawnicze, jak wygląda ścieżka edukacyjna prawnika oraz ile aktualnie, wykonując taki zawód, można zarobić. Dodatkowo podczas webinarium zostaną przedstawione przyszłe perspektywy tej profesji.

Prowadzący: Tomasz Tomczak,
Dr Tomasz Tomczak jest adiunktem w Katedrze Prawa Gospodarczego i Finansowego na Uniwersytecie Opolskim oraz radcą prawnym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Jako prawnik specjalizuje się w szeroko pojętym prawie prywatnym gospodarczym. Autor publikacji z zakresu prawa handlowego w renomowanych czasopismach naukowych. Absolwent studiów w Holandii (Radboud University) i Kanadzie (University of Ottawa) z dwoma zagranicznymi tytułami LL.M. (Master of Laws).

Szkolenie prowadzone online.
Uczestnicy szkolenia otrzymają link na adres e-mail podany przy rejestracji.

Szkolenie zostało przeniesione na inny termin.
Szczegóły wkrótce.