fbpx

FLUOROCHEMIKA POLAND SP. Z.O.O.

Technolog

Nazwa firmy:  FLUOROCHEMIKA SP. Z.O.O.
Profil firmy:  Branża chemiczna
Stanowisko:  Technolog
Miejsce pracy:  Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:  014 637 4095 lub 0146 37 2525

Kierunek studiów:  Wykształcenie wyższe chemiczne

Wymagania wobec kandydatów:  Wykształcenie wyższe chemiczne, j. angielski
Zakres obowiązków:

  • tworzenie oraz doskonalenie receptur mieszanin chemicznych

  • organizacja i prowadzenie procesów produkcyjnych z zakresu chemii organicznej i nieorganicznej

  • przygotowywanie szarż produkcyjnych

  • wykonywanie analiz ilościowych i jakościowych

  • merytoryczne wsparcie zespołu produkcyjnego

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej zgodnie z przyjętym systemem jakości

Oferowane warunki zatrudnienia:  Wynagrodzenie do uzgodnienia. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  Dyplom ukończenia studiów wyższych
Ilość etatów:  1-2

Termin ważności oferty:  31.08.2017r.