fbpx

Agencja Pracy STREFA HR

Młodszy Specjalista ds. Finansów

Nazwa firmy:  STREFA HR
Profil firmy:  Agencja Pracy
Stanowisko:  Młodszy Specjalista ds. Finansów
Miejsce pracy:  Kraków
Kontakt:  514506348

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:

Kierunek studiów:  ekonomia

Wymagania wobec kandydatów: Czekamy na :

Absolwentów (studentów studiów drugiego stopnia?), bez doświadczenia zawodowego  kierunków ekonomicznych lub osoby zainteresowane ekonomią, chętne do rozwoju w finansach, które:

  • szybko się uczą, są zmotywowane do zdobywania wiedzy, chcą się rozwijać, mają potencjał aby zostać specjalistami
  • o umiejętnościach logicznego myślenia, zdolnościach analitycznych, z otwartym umysłem
  • szybko adaptujących się  do nowych warunków i komunikatywnych
  • swobodnie komunikujących się w języku polskim i angielskim
Zakres obowiązków: STREFA HR to firma, która powstała aby wspierać zarządy oraz management firm w procesach zarządzania personelem.

Dla naszego klienta,  INTERNATIONAL PAPER, światowego lidera w branży papieru i opakowań, poszukujemy kandydatów do programu:

FINANCE EXPLORER

(Lokalizacja Kraków)

Oferowane warunki zatrudnienia: Proponujemy:

  • możliwość dołączenia do nowoczesnej organizacji, w której wdrażane są najnowsze rozwiązania organizacyjne,
  • pracę w środowisku międzynarodowym,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w więcej niż jednym obszarze finansów,
  • systemowe wsparcie nowych pracowników- profesjonalny onboarding oraz praca z ekspertami dziedzinowymi,
  • atrakcyjny pakiet wsparcia rozwoju zawodowego kandydatów- m.in. dofinansowanie Certyfikacji
  • 4000 brutto przez cały okres programu, który może trwać nawet do 24 miesięcy
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych: biuro@strefahr.eu
Ilość etatów:  10

Termin ważności oferty:  30-06-2017