fbpx

 Agencja Wywiadu/Instytucja Rządowa

Tłumacz języków wschodnich

Nazwa firmy:  Instytucja Rządowa
Profil firmy:  Centralna administracja państwowa
Stanowisko:  Tłumacz języków wschodnich
Miejsce pracy:  Warszawa
Kontakt:  kadry@aw.gov.pl

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  Filologia/neofilologia

Wymagania wobec kandydatów: – ukończone studia wyższe filologiczne lub inne (licencjackie, magisterskie);

– biegła znajomość języka kierunkowego lub nabytego w inny sposób;

– umiejętność adaptacji i pracy w zmieniających się warunkach;

– umiejętności pracy zarówno samodzielnej, jak i zespołowej;

– otwartość na doskonalenie zawodowe;

– dobry stan zdrowia;

Kandydaci muszą posiadać obywatelstwo polskie,

korzystać w pełni z praw publicznych – nie karani.

Zakres obowiązków: Szczegóły podczas rozmów kwalifikacyjnych.
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • stabilną, ciekawą i odpowiedzialną pracę;
  • atrakcyjny pakiet socjalny;
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • szkolenia językowe;
  • perspektywy awansu zawodowego.
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV w języku polskim.
Ilość etatów:  10

Termin ważności oferty:  09.06.2017