fbpx

 INTENDI CONSULTING

Analityk biznesowy

Nazwa firmy:  Intendi Consulting
Profil firmy:  Konsulting HR
Stanowisko:  Analityk biznesowy
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  rekrutacja@intendi.com.pl lub tel. +48 32 739 05 45

Student studiów magisterskich
Tryb studiów
    zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  informatyka, ekonomia, matematyka

Wymagania wobec kandydatów: Od zatrudnionej osoby nasz Klient oczekuje:

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów magisterskich (preferowane matematyka, ekonomia, informatyka);
  • Minimum rok doświadczenia na pokrewnym stanowisku (analityka biznesowa, projektowanie modeli biznesowych, itp.) – w tym staże i praktyki;
  • zdolności analitycznego myślenia;
  • dobrych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych – umiejętność prowadzenia rozmów z potencjalnymi klientami i użytkownikami końcowymi aplikacji;
  • umiejętności robienia researchu, w tym poszukiwania różnorodnych źródeł danych;
  • proaktywności oraz samodzielności w działaniu;
  • dobrej znajomości języka angielskiego (pozwalającej na swobodną komunikację);
  • otwartości, kreatywności i umiejętności pracy w zespole;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zwinnych metod tworzenia oprogramowania.
Zakres obowiązków:  Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

  • badanie potrzeb potencjalnych klientów/ użytkowników końcowych aplikacji;
  • przełożenie biznesowych potrzeb potencjalnych klientów na język zrozumiały dla zespołu programistycznego;
  • współtworzenie wizji produktu;
  • definiowanie, weryfikowanie i zarządzanie wymaganiami w ciągu całego procesu wytwarzania oprogramowania;
  • tworzenie dokumentacji oraz wizualizacji procesów pomagających zebrać i usystematyzować biznesową wiedzę projektową;
  • budowanie wiedzy domenowej w zespole.
Oferowane warunki zatrudnienia:  Zatrudnionej osobie nasz Klient oferuje:

  • Dowolną formę zatrudnienia (B2B, UoP) oraz stabilność zatrudnienia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju umiejętności (wykorzystywanie najnowszych technologii, współpracę z klientami polskimi oraz zagranicznymi, indywidualną ścieżkę rozwoju, itp.);
  • Komfortowe warunki pracy (elastyczne godziny, praca zdalna, itp.).
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV (w języku polskim lub angielskim)
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  do 10-11-2017