fbpx

Maintec Sp. z o.o.

Konsultant ds. rekrutacji

Nazwa firmy:  Maintec Sp. z o.o.
Profil firmy:  Rekrutacja międzynarodowa, agencja pracy
Stanowisko: Konsultant ds. rekrutacji
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  Mail: poland@maintec.net , lub telefonicznie 77 453 93 84

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:

Wymagania wobec kandydatów: – bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny!)

– otwartość, dyspozycyjność
– dużym atutem będzie znajomość branż technicznych

– znajomość obsługi oprogramowania MS Office

Zakres obowiązków:  – samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska techniczne do pracy za granicą
– przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych
– weryfikacja kwalifikacji zawodowych
– sprawdzanie poziomu znajomości języka obcego
– aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy, redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
– inne czynności związane z procesem rekrutacji
Oferowane warunki zatrudnienia: – atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku

– atrakcyjne wynagrodzenie (do ustalenia podczas rozmowy rekrutacyjnej)
– duży zakres samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
– możliwość rozwoju zawodowego

– stała, długą współpracę

Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV
Ilość etatów:  2