fbpx

Szkoła Językowa ESB COLUMBUS

Nauczyciel języka angielskiego

Nazwa firmy:  SZKOŁA JĘZYKOWA ESB COLUMBUS
Profil firmy:  NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH
Stanowisko:  NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Miejsce pracy:  OPOLE I OKOLICE
Kontakt:
ALICJA TARASIUK, TEL.608 024 316,

alicja.tarasiuk@e-esb.com

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  FILOLOGIA ANGIELSKA

Wymagania wobec kandydatów:  KANDYDACI Z TYTUŁEM LICENCJATA/MAGISTRA FILOLOGII ANGIELSKIEJ LUB ABSOLWENCJI NKJO
Zakres obowiązków:  Prowadzenie zajęć z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, grupowe oraz indywidualne.
Oferowane warunki zatrudnienia:  Praca w miłej atmosferze, małe grupy, stawka godzinowa w zależności od doświadczenia i wykształcenia 28-32 zł brutto.
Wymagane dokumenty aplikacyjne: Dyplom filologii angielskiej (licencjat lub magister) lub dyplom NKJO lub certyfikat CPE.
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  Do 31.01.2017