fbpx

Hayat Sp. z o.o.

Praktykant w Dziale Rekrutacji

Nazwa firmy: Hayat Sp. z o.o.
Profil firmy:  Agencja pośrednictwa pracy
Stanowisko:  Praktykant w dziale rekrutacji
Miejsce pracy:  Grudzicka 51b, 45-031 Opole
Kontakt:  justyna.respondek@hayat.com.pl

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  brak wymagań

Kierunek studiów:

Wymagania wobec kandydatów:
  • Dobra znajomość języka polskiego
  • Dobra znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Chęć do nauki i komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
  • Dyspozycyjność co najmniej 3 dni w tygodniu
Zakres obowiązków:
  • Budowanie bazy danych
  • Publikacja ofert w języku ukraińskim
  • Kontakt z kandydatami do pracy
  • Sporządzanie raportów dotyczących kandydatów
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • Bezpłatną praktykę  na czas minimum 2 miesięcy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży HR
  • Niezbędne narzędzia do pracy i szkolenia wstępne
  • Pracę w zgranym zespole w miłej atmosferze
  • Referencje
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy po odbytej praktyce
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  21.12.2016