fbpx

Metsa Tissue Krapkowice Sp. z o.o.

Asystent Działu Personalnego

Nazwa firmy: Metsa Tissue Krapkowice Sp. z o.o.
Profil firmy: Produkcja papierów higienicznych
Stanowisko: Asystent Działu Personalnego
Miejsce pracy: Krapkowice
Kontakt: maria.strzala@metsagroup.com

Poszukuję:

Tryb studiów:    dzienne;                 zaoczne;                 wieczorowe;
Kierunek studiów: psychologia, socjologia, ZZL, ekonomia

Tytuł      magister;                 licencjat;                 inżynier;

Wymagania wobec kandydatów: – wykształcenie wyższe (mile widziani studenci III, IV, V roku studiów związanych z ZZL)

– wiedza z zakresu HR

– bardzo dobra znajomość j. angielskiego

– wysokie kompetencje społeczne

– umiejętność szybkiego uczenia się

Zakres obowiązków: – udział w procesach rekrutacji: przygotowanie i zamieszczanie ogłoszeń, umawianie spotkań, prowadzenie wstępnej weryfikacji telefoncznej kandydatów, współpraca z uczelniami i Urzędem Pracy

– pomoc w organizacji szkoleń: przygotowywanie i zbieranie zapytań ofertowych, koordynacja hoteli, weryfikacja list uczestników

– obsługa SAP, modułu dotyczącego szkoleń obowiązkowych

– tłumaczenie i przygotowywanie materiałów szkoleniowych i komunikacyjnych

– przygotowywanie raportów, zestawień dotyczących szkoleń i rekrutacji

– przygotowywanie opisów stanowisk

– prace administracyjne

Oferowane warunki zatrudnienia: – umowa zlecenia (możliwość dostosowania harmonogramu do programu studiów)

– wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kompetencji

– ciekawe wyzwania i możliwość podnoszenia kwalifikacji

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Ilość etatów: 1

Termin ważności oferty: 04.03.2016