Rekrutacja do IV edycji Top Young 100

TOP YOUNG 100 to inicjatywa skierowana do najlepszych studentów kierunków związanych z łańcuchem dostaw, zarządzaniem i inżynierią produkcji, analityką gospodarczą, analizą i zarządzaniem w biznesie, automatyką i robotyką w Polsce. Program został zainicjowany przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów we współpracy z Uczelniami Wyższymi w całym kraju. Daje on możliwość połączenia teorii z zakresu logistyki i przedsiębiorczości, której studenci uczą się na wykładach, z biznesową praktyką.

Program Top Young 100 jest tworzony przez trzy środowiska:

• Biznesowe,
  • Akademickie,
  • Studenckie.

Głównym celem Top Young 100 jest umiejętność budowania współpracy pomiędzy tymi środowiskami – wymiana doświadczeń, pomysłów i nawiązywanie wzajemnych relacji, poprzez rozwiązywanie realnych wyzwań biznesowych u naszych partnerów. Program wspiera i promuje młode talenty na rynku zawodowym. Każdy uczestnik jest pod opieką własnego mentora – menedżera w szeroko pojętej branży Transport – Spedycja – Logistyka.

Dzięki temu Programowi studenci mogą zdobyć nowe kompetencje potrzebne na rynku pracy, m.in:

• Rozwój – stworzenie sieci kontaktów biznesowych oraz poznanie wymagań biznesu i przyszłych pracodawców.
  • Doświadczenie – praca nad rzeczywistymi wyzwaniami biznesowymi poprzez współpracę z firmami.
  • Prestiż – to świadectwo zdolności do podjęcia wyzwań stawianych przez szybko zmieniającą się branżę Transport – Spedycja – Logistyka.

W terminie 18.01 – 17.03.2021 trwa rekrutacja do IV edycji Top Young 100.

W celu zgłoszenia, należy skontaktować się z opiekunem programu na swojej uczelni i dostarczyć mu swoje CV opisujące zebrane doświadczenie. Każda aktywność może okazać się cenna! https://topyoung100.pl/uczestnicy/#studenci

Należy dopytać, czy opiekun uczelniany wymaga jakichś dodatkowych dokumentów i umówić się z nim na rozmowę.

Zachęcamy do udziału w niezobowiązujących spotkaniach online dla studentów zainteresowanych przystąpieniem do IV edycji Top Young 100, które odbędą się 19.01 oraz 28.01 o godzinie 18:00.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z regulaminem programu dostępnym na stronie internetowej www.topyoung100.pl.
W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat spotkań dla kandydatów i dodatkowych wiadomości o rekrutacji, a także przebiegu Programu zapraszamy do śledzenia social mediów.