Rekrutacja na prestiżowy staż “Career Starter Program”ruszyła!

Rekrutacja na piątą już edycję płatnego programu stażowego “Career Starter Program” organizowanego przez Marsh European Business Support Center rozpoczęta! 4-miesięczny staż kierowany jest do studentów i absolwentów pragnących zdobyć swoje pierwsze doświadczenia zawodowe, poznać pracę w nowoczesnej globalnej firmie oraz uczestniczyć w prawdziwych projektach! Do rekrutacji zaproszeni są studenci znający język angielski oraz drugi zachodnioeuropejski, lubiący pracę zespołową, oraz ceniący dobrą organizację pracy. Przewidziane są również miejsca dla osób znających język angielski oraz VBA i Excel.

Staż odbędzie się w trzech jesienno-zimowych terminach do wyboru (start 01.10, 14.10 oraz 04.11), tak by studenci mogli wybrać dla siebie najdogodniejszy okres, a możliwość pracy tylko na część etatu umożliwi połączenie pracy ze studiami.

Podczas stażu uczestnicy będą wykonywać różnorodne zadania w zespole do którego zostaną przypisani oraz podnosić swoje kompetencje w ramach jednej z czterech ścieżek rozwojowych. Na szkolenia oraz treningi przeznaczone będzie aż 20% czasu.  Ale to nie wszystko! Uczestnicy programu będą brać udział w pracach zespołu projektowego rozwiązując realne wyzwania biznesowe.  A na koniec – certyfikat odbycia stażu oraz możliwość pracy w Marsh EBSC.

Lista benefitów dla naszych uczestników jest naprawdę długa:

• wynagrodzenie,
  • umowa o pracę (wraz z pakietem świadczeń) lub zlecenie,
  • hybrydowy lub w pełni zdalny tryb pracy,
  • przyjazna atmosfera i ciekawi ludzie,
  • opieka Buddy’ego i uczestnictwo w pracach międzynarodowych zespołów,
  • ścieżki rozwojowe,
  • dostęp do platformy szkoleniowej,
  • certyfikat ukończenia kursu
  • możliwość podjęcia pracy po zakończeniu programu.

Lokalizacja stażu to Warszawa, biuro EBSC. Studenci spoza okolic będą mieć możliwość pracowania online.

Aplikacje przyjmowane są do 15 września 2024 (włącznie)

Ogłoszenie o stażu (w języku polskim): https://careers.marshmclennan.com/global/en/job/R_278169/Poszukujemy-sta%C5%BCyst%C3%B3w

Ogłoszenie o stażu ( w języku angielskim): https://careers.marshmclennan.com/global/en/job/R_278174/Call-for-interns

Marta Steer, Head of Marsh EBSC:

Jesteśmy przekonani, że nasz flagowy program stażowy Career Starter Program, który zdobył w 2022 roku nagrodę „ABSL diamonds” stanowi doskonałą możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej. Ten 4-miesięczny płatny program pełen jest wartościowych aktywności dla jego uczestników, którzy będą mieli okazję blisko pracować z osobami z różnych działów i krajów, uczestniczyć w spotkaniach biznesowych oraz podnosić swoje kompetencje. Wcześniejsze edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i otworzyły wielu studentom drzwi do dalszego rozwoju w branży finansowej i ubezpieczeniowej.

Maja Kotow, Learning & Development Manager, Marsh EBSC:

W naszym Centrum EBSC nie tylko kochamy się uczyć, ale również uwielbiamy dzielić się wiedzą! Nasz staż oferuje niepowtarzalną możliwość zdobycia doświadczenia pracy w międzynarodowych zespołach, jednocześnie rozwijając się indywidualnie i poszerzając swoją wiedzę. Uczestnictwo w programie daje również szansę na pracę w projekcie związanym z jedną z sześciu ścieżek rozwoju. Dodatkowo, nasi stażyści otrzymują wsparcie doświadczonego Mentora, który pomaga w rozwoju. Zapraszamy do odkrywania nowych możliwości i kreowania swojej przyszłości w Marsh EBSC!

Malvin Regnier, VP, Senior Operations Manager –  Placement & Policy Servicing, Marsh EBSC

Co rok stażyści zaskakują nas swoją energią, świeżym spojrzeniem na procesy biznesowe, chęcią nauki i rozwoju oraz dużą dawką pozytywnych emocji. Dlatego już nie możemy się doczekać pracy i spotkań z nimi!