Webinar: Ile kolorów kryje Twój potencjał? Trening osobistego przywództwa dla studentów

Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile możliwości kryje Twój potencjał przywódczy? Zapraszamy Cię na wyjątkowe warsztaty, które odkryją przed Tobą nowe perspektywy na rozwój zawodowy i osobisty.

Celem spotkania jest pomoc w identyfikacji Twoich mocnych stron jako lidera/liderki, rozwijanie mocnych stron i kompetencji oraz stworzenie planu osobistego rozwoju.

Maluj przyszłość swoimi kolorami! Odkryj, jak Twoje unikalne barwy mogą ukształtować Cię w roli lidera/liderki jutra. Może zauważysz, że odważna czerwień to Twoja determinacja, spokojny błękit – nieomylna intuicja, a twórcza żółć oznacza naturalną innowacyjność? Połącz potencjał tych kompetencji w paletę sukcesu na rynku pracy.

Warsztaty są organizowane w ramach konferencji Masters&Robots Youth. Już 25 października 2024 r. odbędzie się kolejna edycja tego niezwykłego wydarzenia. To bezpłatna konferencja online skierowana do uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów, stojących przed ważnymi decyzjami dotyczącymi kariery zawodowej. Masters&Robots Youth pomaga zrozumieć, jakie kompetencje będą pożądane na rynku pracy i się do nich przygotować, aby zyskać przewagę konkurencyjną. Organizatorem konferencji jest Fundacja Digital University, która od 10 lat wspiera ludzi w przygotowaniu się na wyzwania przyszłości.

Plan warsztatów:

1. Wprowadzenie – przywództwo według Johna Maxwella.
  2. Twoje kolory – prezentacja psychometrycznego modelu Lumina Spark.
  3. Samoocena przywódczego potencjału – wypełnienie kwestionariusza i dyskusja o mocnych stronach oraz obszarach do rozwoju.
  4. Tworzenie indywidualnego planu rozwoju – zastosowanie modelu GROWS w praktyce, określenie celu rozwojowego.
  5. Podsumowanie i kluczowe wnioski.

Kiedy i gdzie? 08 października 2024 r. godz. 16:00

Spotkanie poprowadzi Paweł Przedpełski – ekspert Fundacji Digital University, specjalizujący się w przywództwie i psychometrii. Uzyskał certyfikację od światowego autorytetu w dziedzinie liderstwa, Johna Maxwella i jest praktykiem narzędzia Lumina Spark. Absolwent studiów job-coachingowych na Uniwersytecie SWPS. Prowadzi warsztaty skoncentrowane na rozwoju indywidualnych talentów. Jego sesje szkoleniowe są doceniane za praktyczne i inspirujące podejście.

Zapisz się już dziś! webinarmryouth.grwebsite.pl

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby rozwijać swoje umiejętności przywódcze i zdobyć praktyczne narzędzia, które możesz zastosować zarówno w życiu akademickim, jak i zawodowym. Dołącz do nas i stań się liderem/liderką, gotowym na wyzwania przyszłości!

Do zobaczenia na warsztatach!

Zespół Fundacji Digital University