Wystawcy Giełdy Pracy – pobierz mapkę i znajdź swojego przyszłego pracodawcę!

W godzinach 10-14 zapraszamy do budynku głównego przy ul. Oleskiej 48 (korytarz na II piętrze). Prorektor ds. kształcenia i studentów UO dr hab. Izabella Pisarek, prof. UO o godz. 10:00 oficjalnie otworzy Giełdę Pracy.

Oprócz możliwości zapoznania się z ofertami przygotowanymi przez wystawców, uczestnicy Giełdy Pracy będą mogli wziąć udział w dwóch wydarzeniach towarzyszących, które odbędą się w Auli A.

1. O godz. 11.30 zapraszamy na szkolenie pt. „Oko w oko z rekruterem – jak wyróżnić się na rynku pracy”, prowadzonym przez Magdalenę Pszonak z PwC,
  2. O 13.00 zachęcamy do wysłuchania wykładu „Poznaj swoje prawa w pracy”, który wygłosi Jarosław Wołczyk, inspektor pracy Państwowej Inspekcji Pracy.

W Giełdzie Pracy UO weźmie udział ponad trzydzieści firm i instytucji, w tym:

APN, Apteki Gemini, AXA XL, Biuro Podróży Itaka, BNY Mellon, CCiG Group, Chespa, Fielmann, GTV, INEO Quality Services, International Automotive Components (IAC), ISTA Shared Services, Komenda Wojewódzka Policji w Opolu, Lesaffre, Lufthansa Group Business Servies, Millennium, Multiserwis, Nutricia, Opta Data, Paretti, Państwowa Inspekcja Pracy – Okręgowy Inspektorat Pracy w Opolu, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – oddział Opole, Polaris, PricewaterhouseCoopers Service Delivery Center Poland, Profisys Opole, Schattdecor, SNH Drones, Step Records, Tensoft, Wazdan, Weegree, Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu, Zakład Ubezpieczeń Społecznych – oddział Opole.

Mapka z informacją o układzie wystawców poniżej.
Mapka do pobrania [kliknij tutaj aby pobrać PDF]