fbpx

BADANIA

Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów

Studencie, Studentko,

wypełnij formularz osobowy Monitoringu Karier Zawodowych Absolwentów Uniwersytetu Opolskiego niezbędny do zakończenia procedury dyplomowania.
W rok, trzy i pięć lat po zakończeniu studiów wyślemy na Twój adres e-mail zaproszenie do udziału w krótkim, anonimowym badaniu absolwentów.

Pamiętaj, że udzielone przez Ciebie odpowiedzi będą analizowane zbiorczo. Twojego adresu użyjemy wyłącznie do kontaktu w celu przeprowadzenia badania.

Wypełnij formularz klikając tutaj lub wpisz adres www.kariera.uni.opole.pl/monitoring w przeglądarce internetowej.

Więcej o Badaniu Losów Absolwentów na Uniwersytecie Opolskim


Uniwersytet Opolski prowadzi Badania Losów Absolwentów od 2011 roku. Badanie przeprowadzane jest cyklicznie w 4 etapach. Badani są absolwenci wszystkich kierunków studiów, studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia.

Etap I stanowi zebranie danych oraz oświadczeń o zgodzie na udział w badaniu absolwentów w momencie lub nie wcześniej niż miesiąc przed ukończeniem studiów.

Etap II przeprowadzony jest w rok po ukończeniu przez absolwentów studiów.

Etap III przeprowadzony jest w trzy lata po ukończeniu przez absolwentów studiów.

Etap IV przeprowadzony jest w pięć lat po ukończeniu przez absolwentów studiów.

Akademickie Centrum Karier opracowuje raport. Prowadzenie badań losów zawodowych absolwentów pozwala uczelni dysponować rzetelną wiedzą  na temat jakości kształcenia na poszczególnych kierunkach, przygotowania absolwentów do podjęcia pracy, oczekiwań co do przyszłej pracy zawodowej czy sytuacji na rynku pracy.

Wyniki raportu przedstawiane są jedynie w formie zbiorczego opracowania. Informacja o wynikach stanowi materiał do użytku wewnętrznego Uczelni.

Poznaj naszą politykę prywatności


Przeczytaj więcej nt przetwarzania danych osobowych:www.kariera.uni.opole.pl/rodo/

Ocena jakości kształcenia przez absolwentów

Gratulujemy ukończenia studiów na Uniwersytecie Opolskim!

Chcielibyśmy zaprosić Cię do podsumowania swoich studiów i udzielenia odpowiedzi na pytania dotyczące ich jakości, organizacji oraz efektów.

Udział w badaniu jest całkowicie anonimowy. Możesz ją rozpocząć i wrócić do swoich odpowiedzi, ale sądzimy, że jest tak krótka, że warto wypełnić ją od razu. Nie powinno zająć to więcej niż kilka minut.

Kliknij aby rozpocząć badanie.

Dziękujemy za poświęcony czas.