fbpx
W ramach tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Opolu zapraszamy na warsztat/prezentację utworów/dyskusję/interpretację tekstów:
Badania nad muzyką rockową. Nick Cave w świecie swoich demonów.
Prowadzący: dr Sławomir Kuźnicki
Sławomir Kuźnicki, doktor nauk humanistycznych w dziedzinie literaturoznawstwa; adiunkt w Instytucie Nauk o Literaturze Uniwersytetu Opolskiego; autor monografii Margaret Atwood’s Dystopian Fiction: Fire Is Being Eaten (Newcastle 2017), kilkunastu artykułów naukowych oraz czterech tomów wierszy, m.in. Kontury (Szczecin 2018); jego zainteresowania naukowe obejmują rock studies, czyli literackie i kulturowe konteksty muzyki rockowej, prozę dystopijną i utopijną, science fiction oraz feminizmy.
O wydarzeniu:
Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK) jest akcją o zasięgu ogólnokrajowym zainicjowaną przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Jej celem jest propagowanie świadomych wyborów edukacyjnych oraz zachęcenie do planowania kariery zawodowej.
Działania kierowane są przede wszystkich do osób młodych, które stoją przed poważnymi decyzjami dotyczącymi swojej przyszłości zawodowej, a także do wszystkich, którzy pragną przyjrzeć się swoim dotychczasowym dokonaniom zawodowym czy edukacyjnym i ponownie wybrać właściwą dla siebie ścieżkę zawodową.
Pełna oferta Uniwersytetu Opolskiego znajduje się na stronie: https://kariera.uni.opole.pl/ogolnopolski-tydzien-kariery-w-opolu/

Uniwersytet Opolski, Collegium Maius, sala 207

21 października 2019, godz. 09:00 – 10:15