fbpx
W ramach tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Opolu zapraszamy na warsztat:
Zieleń w moim mieście.
Projekt zagospodarowania parku osiedlowego, praca w grupach. Opracowanie koncepcji zagospodarowania w formie rysunku/makiety oraz prezentacja projektu.
Prowadzący: dr inż. Magdalena Śliwa oraz Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Opolskiego
Magdalena Śliwa, doktor inżynier nauk technicznych, urbanistyka. Pracuje jako Adiunkt w Instytucie Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Opolskiego. Wieloletni wykładowca na kierunku Gospodarka Przestrzenna oraz opiekun Studenckiego Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej. Jest członkiem i rzeczoznawcą Towarzystwa Urbanistów Polskich. Autorka wielu planów zagospodarowania przestrzennego oraz publikacji z zakresu gospodarki przestrzennej.
O wydarzeniu:
Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK) jest akcją o zasięgu ogólnokrajowym zainicjowaną przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Jej celem jest propagowanie świadomych wyborów edukacyjnych oraz zachęcenie do planowania kariery zawodowej.
Działania kierowane są przede wszystkich do osób młodych, które stoją przed poważnymi decyzjami dotyczącymi swojej przyszłości zawodowej, a także do wszystkich, którzy pragną przyjrzeć się swoim dotychczasowym dokonaniom zawodowym czy edukacyjnym i ponownie wybrać właściwą dla siebie ścieżkę zawodową.
Pełna oferta Uniwersytetu Opolskiego znajduje się na stronie: https://kariera.uni.opole.pl/ogolnopolski-tydzien-kariery-w-opolu/

Uniwersytet Opolski, Wydział Ekonomiczny, ul. Ozimska 46a, sala 20

21 października 2019, godz. 09:00 – 12:00