Opis szkolenia

Studencie! Absolwencie!
Czy byłeś kiedyś na profesjonalnej rozmowie kwalifikacyjnej? Jak wspominasz to doświadczenie? Może wydaje Ci się, że wypadłeś całkiem dobrze i ciągle zastanawiasz się dlaczego nikt nie oddzwonił z propozycją zatrudnienia właśnie Ciebie?
Nie martw się! Pomożemy odpowiedzieć Ci na nurtujące Cię pytania.
Jeżeli zapytasz, czy do rozmowy kwalifikacyjnej można się przygotować – odpowiem Ci, że można, a nawet trzeba!

• Chcesz sprawdzić swoje umiejętności autoprezentacji?
  • Zastanawiasz się na jakie pytania nie musisz odpowiadać podczas rozmowy o pracę?
  • Co powinieneś zrobić, żeby wypaść dobrze?
  • Jak osiągnąć zamierzony cel?

Jeżeli choć przez chwilę zastanowiłeś się nad odpowiedzią… to szkolenie jest właśnie dla Ciebie! Zapisz się, przyjdź na spotkanie i uzyskaj potrzebną wiedzę.

ACK poleca: bezpłatne szkolenia z doradcą zawodowym

Dobrze napisane dokumenty aplikacyjne to przepustka do kolejnych etapów rekrutacji. Weź udział w szkoleniu i dowiedz się jak polepszyć swoją kandydaturę oraz jakich błędów unikać.

Pamiętaj, że udział w szkoleniach to inwestycja długoterminowa! Z nami osiągniesz bieżące cele – stworzysz dokumenty aplikacyjne, przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej, pomyślnie przejdziesz kolejne etapy procesu rekrutacji, ale też rozwiniesz kluczowe kompetencje cenione przez pracodawców.

Dla kogo?

Wszystkie szkolenia przeznaczone są dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Opolskiego, i są aktualne przez cały rok akademicki. Możesz zapisać się indywidualnie we wskazanym przez nas terminie lub zaproponować inną datę dopasowaną do Twojego planu zajęć.

Zaświadczenia

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma zaświadczenie o udziale, wystawione przez Akademickie Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego.

Inny termin?

Interesuje Cię inny termin? Jesteśmy do dyspozycji przez cały rok! Skontaktuj się z biurem Akademickiego Centrum Karier i zaproponuj termin!
E-mail: kariera@uni.opole.pl (w temacie e-maila napisz, którego szkolenia dotyczy wiadomość)
Telefon: 77 452 70 54

Pamiętaj, że możesz umówić się też na indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym!