Absolwentka Miesiąca

Imię i nazwisko:

Arleta Opioła

Ukończony kierunek:

Politologia ze specjalizacją dziennikarską (5-letnie magisterskie)

Czym się obecnie zajmujesz?

Jestem freelancerem w zakresie:

Specjalista ds. marketingu internetowego oraz copywriter

Doradca Noszenia Clauwi w Chusty.opole.pl

Właściciel sklepu internetowego Graszki.pl

Jakie działania podejmowałaś w czasie studiów, które pozwoliły Ci osiągnąć to, czym się teraz zajmujesz?

Uczestnictwo w wielu inicjatywach studenckich w tym: program System i gazetka „The System Voice”, praca nad powstawaniem „Gazety Studenckiej”, pisanie artykułów naukowych do pism naukowych. Ponadto już na studiach staż a następnie paroletnia praca w Radiu Opole.

Czym dla Ciebie jest sukces?

Sukces jest dla mnie możliwością pracowania w obrębie swoich zainteresowań, radością z pracy i  rozwojem. Sukces to tak naprawdę ciągła praca i szlifowanie swoich umiejętności.

A co jest Twoim największym sukcesem?

W pierwszej kolejności Rodzina (w tym trójka dzieci), a następnie możliwość łączenia pracy z hobby.

Co byś poradziła studentom, którzy stawiają pierwsze kroki na drodze rozwoju swojej kariery?

Zdobyć doświadczenie już na studiach. Próbować różnych dróg, jeśli nie ma się wybranej tej jednej. Jeśli upragniony cel nie przychodzi w danym momencie to zmienić plany, przyjdzie później.  Dbać o swój ciągły rozwój. Myśleć pozytywnie. Stawiać sobie nowe wyzwania.

Absolwentka Czerwca 2016 - Arleta Opioła

Poznaj pozostałych Absolwentów Miesiąca Uniwersytetu Opolskiego